Slovtos

Produkty

Príslušenstvo

Vytlačiť

SLOVTOS, spol. s r.o.

Firma SLOVTOS, spol. s r. o. sa nachádza na juhu Slovenska v nitrianskom kraji neďaleko Nových Zámkov v obci Jasová. Vznikla v roku 1997 a nadviazala na tradíciu Československého koncernu TOS Kuřim, závod TOS Jasová, ktorý sa zaoberal výrobou univerzálneho príslušenstva k obrábacím strojom.

Dnes popri výrobe príslušenstva je prioritným cieľom vlastný vývoj a výroba malých a stredných CNC obrábacích strojov, ktoré umožňujú so širokým rozsahom funkčných vlastností rýchlu a presnú kusovú a sériovú výrobu s nízkymi výrobnými nákladmi.

Vo výrobkoch SLOVTOS, spol. s r. o., Jasová sú realizované dlhoročné skúsenosti v konštrukcii a výrobe s použitím nalepších dostupných materiálov a komponentov. K našim výrobkom poskytujeme širokú škálu náhradných dielov a nástrojov a v rámci našich služieb zabezpečujeme záručný a pozáručný servis.

Ponúkame tiež možnosť kooperačnej spolupráce pri výrobe strojných súčiastok a výrobkov z plechu – podskupín (resp. častí strojov) od zabezpečenia materiálu až po konečné opracovanie vrátane tepelného spracovania a povrchovej úpravy. Aj v súčasnosti firma kooperuje s viacerými svetoznámymi výrobcami strojárskej techniky.